Vortums En Sambeeks Toneel speelt Een Moordweekend

Publicatiedatum: Zaterdag 01 oktober 2022

Vortums En Sambeeks Toneel speelt: 'Een moordweekend' 

Het Vortums En Sambeeks Toneel speelt een prachtig blijspel, geschreven door Carl Slotboom. Hoewel de naam anders impliceert, namelijk 'Een moordweekend' staat deze avond zeker garant voor het aantrekken van de lachspieren. De voorstellingen vinden plaats in zowel Sambeek als Vortum-Mullem.

VEST neemt u mee naar een yogaweekend op een afgelegen boerderij. Vier dames en een heer hebben zich hiervoor opgegeven. Het zijn de meest uiteenlopende types en het valt dan ook niet mee om een heel weekend met elkaar door te brengen. Wanneer dan één van de cursisten op geheimzinnige wijze verdwijnt, de telefoon niet meer werkt en men allerlei beangstigende geluiden hoort, komt men nader tot elkaar.

'Een moordweekend' staat garant voor een avondje lachten. Nieuwsgierig geworden?
Kom dan kijken op:

Zondag 6 november, aanvang: 14:30 uur
In De Elsenhof
Torenstraat 52, 5836 AN Sambeek

Vrijdag 11 en zaterdag 12 november, aanvang: 20:00 uur
In MFA Knillus
Sint Cornelisstraat 18, 5827 AL Vortum-Mullem

Kaartverkoop
Scan de QR-code of ga naar: www.vest-toneel.nl/kaartverkoop
Kaarten zijn ook verkrijgbaar in De Elsenhof, Sambeek en bij Pakhuus Peeters, Vortum-Mullem.

Geplaatst door: David Commandeur

Terug naar nieuwsoverzicht

De Dorpsraad Vortum-Mullem dankt onderstaande sponsoren: