Toneel-repetities eindelijk weer begonnen!

Publicatiedatum: Dinsdag 14 september 2021
Toneel-repetities eindelijk weer begonnen!

Na bijna een jaar lang geen repetities en voorstellingen, agv de Corona pandemie, hebben wij op maandag 6 september j.l. onze repetities weer opgestart in de hoop om op 29 en 30 april volgend jaar (2022) weer een fantastische voorstelling voor jullie in MFA Knillus neer te zetten.

Onze voorstellingen zijn en blijven in MFA Knillus te Vortum-Mullem maar de repetities daarvoor zijn op de maandagavond van 19:30 t/m 21:45 uur in de Elsenhof in Sambeek. Uiteraard worden de geldende Coronamaatregen nageleefd tijdens de repetities.

Wil jij ook graag toneelspelen of onze vereniging helpen als vrijwilliger? loop dan eens binnen tijdens onze repetities (zodra de Corona maatregelen het toelaten) of stuur een e-mail naar: vesttoneel@gmail.com

Speelse groeten,
 Namens alle leden van VEST.

Geplaatst door: David Commandeur

Terug naar nieuwsoverzicht

De Dorpsraad Vortum-Mullem dankt onderstaande sponsoren: